Aurum

Tradycyjna Medycyna Chińska

Szkolenie

Wschodnia diagnostyka, w zachodnim gabinecie

Dwuczęściowy cykl szkoleniowy z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej to szkolenie obejmujące bardzo szeroki zakres merytoryczny. Został przygotowany dla osób, które chcą przygotować się od podstaw do pracy zgodnie z kanwą Medycyny Chińskiej.
Materiał podzielono na dwie części, aby łatwiej było wybrać tematy, które są istotne dla słuchacza. TMCH od podstaw to szkolenie dla tych, którzy chcą zgłębić wiedzę całkowicie od początku. Solidne podstawy otrzymane w trakcie szkolenia pozwalają zrozumieć często bardzo zawiłe definicje i słownictwo, które dla zaawansowanych diagnostów TMCH nie stanowi problemu. Szkolenie to może być również korzystne dla osób, które nie przeszły podstawowego szkolenia z TMCH w szkole medycyny chińskiej, a chciałyby dowiedzieć się jakie są podstawy i założenia medycyny chińskiej. TMCH od podstaw, to zakres tematyczny przygotowany w oparciu o książkę „Tradycyjna Medycyna w Praktyce” Hamid D.Montakab.

Drugi cykl szkoleniowy Medycyna Chińska dla Zaawansowanych to materiał przygotowany z myślą o osobach zawodowo zajmujących się diagnostyką, przy zastosowaniu reguł rządzących TMCH. W cyklu tym pokazane zostały możliwości wykorzystania TMCH w diagnostyce w zakresie połączeń narządowych w różnych cyklach: odżywczym, kontrolującym i zbuntowanym. Pokazanie diagnozy od tej strony daje możliwość wszechstronnego spojrzenia na analizę i bardzo wnikliwego przeanalizowania przyczyn choroby. Przygotowany materiał to niezwykle pomocne narzędzie dla wszystkich, którzy chcą zdobyć umiejętność patrzenia na ciało człowieka oczami lekarza medycyny chińskiej.

masz pytanie? skontaktuj się ze mną


zapisz się do naszego newslettera