Aurum

Badania Laboratoryjne

Szkolenie

Szczegółowa diagnoza w oparciu o wyniki krwi i moczu

Holistyczna analiza krwi, takim mianem można określić szkolenie w zakresie nauki odczytu badań laboratoryjnych. Szkolenie to przeznaczone jest dla osób, które chcą zdobyć niezbędną wiedzę w pracy specjalisty w dziedzinie zdrowia. Celem szkolenia jest szczegółowe omówienie wyników laboratoryjnych w ujęciu przekrojowym i przyporządkowaniu narządowym.
Osoba po ukończeniu szkolenia będzie wiedziała jakie wyniki zakwalifikować do panelu nerkowego, wątrobowego, trzustkowego, cukrzycowego, lipidowego tarczycowego czy metylacyjnego.
Cenne uwagi zostaną przekazane w temacie odczytywania i rozpoznawania autoimmunologii.
Na uwagę zasługuje materiał szkoleniowy dotyczący diagnostyki różnicowej oraz sposobów rozpoznawania stanów zapalnych ostrych i przewlekłych. Wiedza zdobyta w czasie tego cyklu szkoleniowego jest niezbędna, każdemu kto chce wykorzystać wszystkie informacje, aby postawić właściwą diagnozę i rozpisać najlepszą kurację. Dodatkowym bonusem są dwa zagadnienia tj. wpływ leków na zaburzenia fizjologiczne w komórkach oraz jak dobierać ze sobą leki i suplementy oraz zioła, aby ustalone kuracje były bezpieczne.

masz pytanie? skontaktuj się ze mną


zapisz się do naszego newslettera